تحقیق عوامل موثر بر کاهش میزان رضایت شغلی کارکنان بانک صادرات ایران

تحقیق عوامل موثر بر کاهش میزان رضایت شغلی کارکنان بانک صادرات ایران تحقیق عوامل موثر بر کاهش میزان رضایت شغلی کارکنان بانک صادرات ایران

دسته : مدیریت

فرمت فایل : word

حجم فایل : 142 KB

تعداد صفحات : 42

بازدیدها : 1234

برچسبها : رضایت شغلی کارکنان بانک صادرات

مبلغ : 6000 تومان

خرید این فایل

دانلود تحقیق بررسی عوامل موثر بر کاهش میزان رضایت شغلی کارکنان بانک صادرات ایران

فهرست مطالب

1- مقدمه و کلیه واژه

2- ارائه مدل تحقیق

3- پیشگفتار

4- چکیده تحقیق

5- رئوس مطالب

فصل اول

کلیات تحقیق

شامل

مقدمه

کلید واژه

قلمرو زمانی و مکانی

روشها و ابزار گردآوری اطلاعات

روش نمونه گیری

فصل دوم

مرور ادبیات و پیشینه تحقیق

مرور و ارائه چکیده 3 تحقیق مرتبط با موضوع

اصل تحقیق

فصل سوم

روش اجرای تحقیق

6- نتیجه

7- منابع مآخذ و پیوست ها

********************

مقدمه

در ابتدا رضایت شغلی را تعریف می کنیم که عبارتست از واکنش های عاطفی یا احساسی خود نسبت به جنبه های مختلف شغل.

این تعریف بدان معناست که در مورد رضایت شغلی یک مفهوم واحد وجود ندارد، یک فرد می تواند از یک جنبه شغل، نسبتاً راضی باشد و از یک یا چند جنبه دیگر ناراضی باشد.

کلید واژه

تعریف دیگر از رضایت شغلی این است: مقصود از رضایت شغلی نگرش کلی فرد درباره کارش است، کسی که رضایت شغلی او در سطحی بالاست نسبت به شغل یا کار خود نگرش مثبت دارد کسی که از کار خود راضی نیست (رضایت شغلی ندارد) نگرش منفی نسبت به شغل خود دارد. هنگامی که درباره نگرش کارکنان بحث می شود غالباً مقصود چیزی جز رضایت شغلی آنان نیست. در واقع در این زمینه معمولاً این دو رضایت شغلی ونگرش را بجای یکدیگر بکار می برند.

عوامل تعیین کننده رضایت شغلی عبارتند از: معارضه یا گیرایی کار، سیستم پاداش بر اساس عدل و مساوات، شرایط کاری که فرد را حمایت کنند، ارضای نیازهای مادی و معنوی، کسب ارزش و تفاوت. تفاوت بدین معنا که آنچه یک فرد انتظار دارد از شغل خود دریافت کند، از قبیل درآمد مناسب، فرصت های ارتقاء و پیشرفت و آنچه که به طور واقعی دریافت کرده است می باشد.

آنچه که در بالا ذکر شده معنی و مفهوم نسبتاً جامعی از رضایت شغلی کارکنان شاغل در سازمان می باشد همچنین عوامل موثر بر میزان رضایت شغلی ذکر شده است.

بیان مسئله تحقیق

آنچه که در پیش رو خواهد آمد تحقیق و بررسی نسبتاً مختصری از بخش کوچکی از کارکنان بانک صادرات ایران در خصوص عوامل موثر بر میزان کاهش رضایت شغلی کارکنان بانک صادرات (حوزه 6 منطقه غرب تهران) می باشد، امید است توانسته باشیم گام کوچکی در جهت شروع انجام یک کار عملی مختصر برداشته باشیم.

البته ممکن است در گذشته نیز بررسی هایی در خصوص علل کاهش رضایت شغلی کارکنان بانک صادرات در جاهای مختلف انجام گرفته باشد، لیکن با تحلیل و بررسی وضعیت حال امیدواریم بتوانیم با نتیجه گیری درست و صادقانه و ارائه نقطه نظرات پیشنهادی افقی روشن برای آینده همکاران ارجمند و پر تلاش تصور نمائیم.

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید